MAMY dla Ciebie pracę! Zapraszamy Cię do naszego Zespołu Zakład Pracy Chronionej zatrudni Pracowników ochrony z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności na obiekt w Kielcach. Zakres obowiązków: -godzinach nocnych wspomaganie pracy recepcji, obchody obiektu, wpuszczanie...
Orzeczenie o niepełnosprawności
Umowa
Nocna zmiana
Elastyczny czas pracy

Zakłady Usługowe

Kielce
10 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obchody, na zmianach nocnych wspomaganie pracy recepcji obiektu, wydawanie kluczy najemcom biur, ochrona parkingu, wpuszczanie petentów na parking, obsługa szlabanu, kontrola osób parkujących. Wpis na listę pracowników kwalifikowanych - wymóg konieczny...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca na dyżurze

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Garda" sp. zo.o.

Kielce
16 godzin temu
Kasjer/ka Miejsce pracy: Nowy Korczyn (pow. buski) Twój zakres obowiązków bieżąca obsługa stanowiska kasjerskiego dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy obsługa terminala płatniczego aktywna obsługa klienta Wymagania pracodawcy aktualnego ...
Wypłata co tydzień
Praca stała
Praca tymczasowa
Praca od zaraz
Umowa zlecenie
Praca fizyczna

FALLWORK SP. Z O.O.

Nowy Korczyn, gm. Nowy Korczyn, Świętokrzyskie
23 dni temu