...0709 Obowiązki: Wykonywanie dachów, prace ogólnobudowlane Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ doświadczenie zawodowe Miejsce pracy: 76-024 Chłopska Kępa 1JB, powiat: koszaliński,...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Chłopska Kępa, gm. Świeszyno, Zachodniopomorskie
6 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie dachów, prace ogólnobudowlane Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

KOWAL CONSTRUCTION Mariusz Kowal

9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Grabienie liści, prace porządkowe wokół obiektu. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: dobra sprawność ruchowa
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Koszalinie

Strzekęcino, gm. Świeszyno, Zachodniopomorskie
1 dzień temu