...Obowiązki: Malowanie elementów i konstrukcji drewnianych. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Godziny czasu pracy...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Bielice, gm. Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie
9 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: PRZYGOTOWANIE SUROWCA DO PRODUKCJI, CZYSZCZENIE WARZYW, PAKOWANIE Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "DOMINIK" WIESŁAWA PAWLIK...

Mierzyn, gm. Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie
16 godzin temuNowa

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa maszyny wtryskowej. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Oczekiwania pracodawcy: chęci do pracy.
Praca na pełen etat

P.P.H.U. "KOLMAX" MAREK KOLCZ

1 dzień temu