Średnia wypłata: zł3822 /miesięcznie

Więcej statystyk

Administrowanie nieruchomościami, kontrola stanu technicznego, wizytowanie obiektów.
Praca na pełen etat

Firma MM Marcin Modrzejewski

Kościerzyna, Pomorskie
20 dni temu
 ...Agent Nieruchomości - Pośrednik Nieruchomości Miejsce pracy: Kościerzyna Twój zakres obowiązków praca z klientem w celu dokonania transakcji zakupu oraz wynajmu nieruchomości przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy wykonywanie raportów...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Dobre wynagrodzenie
Umowa zlecenie
Praca zdalna
Elastyczny czas pracy

Koloseum Nieruchomości

10 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Administrowanie nieruchomościami, kontrola stanu technicznego, wizytowanie obiektów. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: - OSOBY ZAREJESTROWANE W TUTEJSZYM PUP Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118

21 dni temu
Opis zadań: - Wymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące, Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Wymagane dokumenty: CV Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie Tkaczyka 1, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski...
Zasugerowane
Praktyka/staż

Osoba prywatna

20 godzin temu