...Numer oferty: StPr/24/0383 Obowiązki: Treść ogłoszenia znajduje się na stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztutowie: Główne obowiązki: - rozpoznawanie i diagnozowanie potrzeb mieszkańców rejonu, udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Sztutowo, Pomorskie
7 dni temu

32 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: obsługa recepcji Ośrodka Wczasowego Bursztynowo, obsługa komputera, bieżąca obsługa Gości, współpraca z pozostałymi działami obiektu Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, obsługa komputera
Praca na pełen etat

BURSZTYNOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: obsługa kelnerska gości ośrodka wypoczynkowego Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane

ALGA ALICJA FELSKA

27 dni temu