obsługa kasy fiskalnej – obsługa działu mięsnego – dbanie o porządek na sali sprzedaży – dbanie o ekspozycję towarów
Praca na pełen etat

DINO POLSKA S.A.

gm. Przecław, Podkarpackie
20 dni temu
 ...Pomoc w otworzeniu własnej działalności gospodarczej - nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia Narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej Indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych, które prowadzą nasi trenerzy Wsparcie...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa
Elastyczny czas pracy

POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Przecław, Podkarpackie
10 dni temu
obsługa klientów na sali sprzedaży, – obsługa klientów na kasie, – odpowiedzialność za powierzoną gotówkę do rozliczenia, – wykładnie towaru na półki, – czynności porządkowe i czystościowe na sali sprzedaży i zapleczu, – dbanie o zachowanie standardu sklepu...
Zasugerowane
Gotówka
miesiąc temu

7000 zł

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych typu tokarka lub frezarka I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie
Praca na pełen etat

Zakład Produkcyjno-Usługowy "Wys-Met" Występek Mariusz

Rzemień, gm. Przecław, Podkarpackie
20 dni temu