Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Niestety, żadnej oferty na zapytanie "ochrona hotelu, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Niepełny etat" nie znaleziono.
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Ochrona hotelu, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Niepełny etat"na pocztę %EMAIL%

Wskazówki dotyczące wyszukiwania:

  • Spróbuj wyszukać oferty pracy wg. zapytania ochrona hotelu, Świnoujście, Zachodniopomorskie nie używając filtrów wyszukiwania (znaleziono około 81 ofert).
  • Upewnij się, że poprawnie wpisałeś zapytanie.
  • Spróbuj wpisać inne zapytanie.
  • Spróbuj użyć bardziej ogólne zapytanie.

Subskrybuj powiadomienia o ofertach pracy i otrzymasz wiadomość jak tylko ogłoszenia wg. twojego zapytania pojawią się w Internecie.

Nowa

PRACOWNIK OCHRONY

Numer oferty: StPr/20/0039 Obowiązki: ochrona powierzonego mienia Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Miejsce pracy: Sosnowa 3, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres...
Świnoujście, Zachodniopomorskie
2 dni temu

pracownik ochrony

2600 zł

Umbrella Holding Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: ochrona powierzonego mienia Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
7 dni temu
Nowa

Osób do ochrony- Świnoujście, centrum

Ochrona Juwentus-Bis sp. z o.o. sp.k.

 ...Osób do ochrony- Świnoujście, centrum Miejsce pracy: Świnoujście Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy. W związku z nowymi wyzwaniami i...
9 dni temu