34 - 40 zł / stawka godzinowa

Opis stanowiska: - instalowanie aparatów elektrycznych w szafach sterowniczych - badanie stanu technicznego maszyn na bieżąco eksploatowanych, - wykonywanie okresowych przeglądów, raportowanie - wyszukiwanie uszkodzeń mechanicznych i elektrycznych i ich bieżące usuwanie...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

PARETTi sp. z o.o

Gorzów Śląski, Opolskie
29 dni temu
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń do produkcji styropianu Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, uprawnienia na wózki widłowe
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Olesno Wielkie Przedmieście

Sternalice, gm. Radłów, Opolskie
2 dni temu

4700 zł

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkujących. Praca na wózku widłowym. Prowadzenie drobnych napraw maszyn. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Uprawnienia na wózek widłowy z UDT Umiejętność prowadzenia drobnych napraw maszyn.
Praca na pełen etat

CERPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0114 Obowiązki: Obsługa maszyn produkujących. Praca na wózku widłowym. Prowadzenie drobnych napraw maszyn. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Uprawnienia na wózek widłowy...

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu