4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa ciągu suszarni, praca wg stanowiska, praca również dla kobiet Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|91
Praca na pełen etat

INSPIRATOR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JANKOWSKI ROBERT

Włodzice Małe, gm. Lwówek Śląski, Dolnośląskie
11 dni temu
Nasze wymagania: Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej Umiejętność czytania ze zrozumieniem i wykonywania czynności zgodnie z instrukcją Samodzielność i inicjatywa w działaniu Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole ...
Zasugerowane
Stałe wynagrodzenie
Wypłata co tydzień
Umowa
Praca w dni powszednie
Praca zmianowa

ASISTWORK SP. Z O.O.

Lwówek Śląski, Dolnośląskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa maszyn, prace technczne, obsługa ważelni Wykształcenie: gimnazjalne
Praca na pełen etat

BROWAR LWÓWEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

22 godziny temu
 ...Lwówek Śląski Opis oferty Dla naszego Klienta, z branży motoryzacyjnej o niemieckim kapitale, poszukujemy osoby na stanowisko Operator CNC. Miejsce pracy: BOLESŁAWIEC Zadania na stanowisku Obsługa maszyn CNC (Fanuc, Sinumerik inne również mile widziane)...
Zasugerowane
Umowa

HRS IT Sp. z o.o.

2 miesięcy temu