Średnia wypłata: zł3600 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych, bieżąca kontrola jakościowa i ilościowa wykonywanych produktów, realizacja zleceń produkcyjnych zgodna z dokumentacją produkcyjną, dbanie o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, współpraca i zaangażowanie Wykształcenie...
Praca na pełen etat

CZMUDA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sople, gm. Małdyty, Warmińsko-Mazurskie
16 godzin temu

4500 zł

Zakres obowiązków: obsługa centrum obróbczego CNC, programowanie CNC, sporządzanie dokumentacji technicznej Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej
Praca na pełen etat

FABRYKA MEBLI TARANKO ALEKSANDER TARANKO

Morąg, Warmińsko-Mazurskie
3 dni temu
Do Twoich obowiązków będzie należało: jazda wózkiem widłowym, rozładunek i załadunek przyczep i kontenerów, przewożenie i układanie palet na regałach, odbieranie palet przy użyciu skanera. Oczekujemy: doświadczenia min. 6 miesięcy, znajomości języka...
Zasugerowane
Umowa

InterKadra Sp. z o.o.

4 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: - rozładunek i załadunek towaru - planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

"KACZKAN" Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan Spółka Jaw...

Klonowy Dwór, gm. Małdyty, Warmińsko-Mazurskie
1 dzień temu