Numer oferty: StPr/24/0169 Obowiązki: Załadunek drewna do przetarcia i przetarcie drewna Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ praca w zespole Wymagania pożądane: Wykształcenie: podstawowe zasadnicze zawodowe Miejsce...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Oleszyce, Podkarpackie
14 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Obsługa plotera frezującego CNC. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

RUD-DREW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ruda Różaniecka, gm. Narol, Podkarpackie
24 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Załadunek drewna do przetarcia i przetarcie drewna Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Uszkowski Krzysztof- F.H.U. ,,AKRIS"

2 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

 ...Lubaczów, ul. Słowackiego oraz ul. Konery Zakres obowiązków: Dbanie o porządek na magazynie Przyjmowanie dostaw Obsługa wózka transportowego dolly Przywożenie, wywożenie, załadunek i rozładunek towarów Wymagania: Ukończone 18 lat Dyspozycyjność...
Zasugerowane
Umowa
Telepraca

Work&Profit Agencja Pracy Tymczasowej

Lubaczów, Podkarpackie
1 dzień temu