Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator Bielski, Podlaskie

1-7 z 7 wyników

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe " Maksbud " Sp. z o.o.  -  Bielsk Podlaski, Podlaskie 14,50 zł
Zakres obowiązków prace operatora koparki na terenie budów Wykształcenie zasadnicze zawodowe
9 dni temu
Zakres obowiązków Prace operatora koparko-ładowarki na terenie budów realizowanych przez pracodawcę Wykształcenie zasadnicze zawodowe Inne wymagania Mile widziane doświadczenie zawodowe
9 dni temu
Zakres obowiązków Praca operatora spycharki na terenie budów realizowanych przez pracodawcę Wykształcenie zasadnicze zawodowe Inne wymagania mile widziane prawo jazdy kat. B
8 dni temu
kontakt przez PUP  -  Bielsk Podlaski, Podlaskie 997,40 zł
Zakres obowiązków według programu stażu
1 dzień temu
Zakres obowiązków Prace operatora walca drogowego na terenie budów realizowanych przez pracodawcę Wykształcenie zasadnicze zawodowe Inne wymagania uprawnienia operatora walca kl. III lub kl. II, mile widziane prawo jazdy kat B, min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku...
9 dni temu
Bielsk Podlaski, Podlaskie
 ...zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR PRODUKCJI SAMOCHODÓW Miasto: Kvasiny, Czeska RepublikaOpis stanowiska pracy: montaż i kontrola jakości samochodów czeskiej marki...
3 dni temu
BRUKER ADAM KOCIUKOW  -  Bielsk Podlaski, Podlaskie
Firma brukarska poszukuje operatora koparko-ładowarki z uprawnieniami .Oferujemy umowę o pracę na pełnym etacie z atrakcyjnym wynagrodzeniem.Prosimy o kontakt telefoniczny -500668907
10 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback