Praca Operator Bytowski, Pomorskie

1-6 z 6 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

Pełny etat 1 dzień temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Operator wózka widłowego, elektrycznego Oferujemy: - stawkę 9,69 Euro + dodatki zmianowe - pracę w zakładach mięsnych w niskiej temperaturze - odpłatne mieszkanie w Kleve (Niemcy), praca Hertogenbosch (Holandia) Wymagania: - świadectwo ukończenia kursu -...  >>

Pełny etat 4 dni temu

D&H Engineerig Poland Sp. z o.o.. z siedzibą w Niezabyszewie ( okolice Bytowa ) poszukuje kandydatów na stanowisko : Operator Tokarek / Frezarek CNC Opis Stanowiska Pracy: - Podstawowa obsługa maszyn sterowanych numerycznie Tokarki / Frezarki - Wprowadzanie korekt...  >>

Polski Gaz S.A. 7 dni temu

Ugoszcz, gm. Studzienice, Pomorskie

2600 zł

psz.praca.gov.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków Obsługa linii technologicznej napełniania butligazowych. Miejsce wykonywania pracy: Rozlewnia Gazu Płynnego Ugoszcz >>

InterKadra Sp. z o.o. 12 dni temu

Miszewo, gm. Trzebielino, Pomorskie

praca.gazetapraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: ~wykonywanie czynności produkcyjnych odnośnie wyrobów produkowanych w Zakładzie wg zatwierdzonych procedur i instrukcji(branża chemiczna, tworzywa sztuczne) ~przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska ~obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych... >>

ŁĄCCY-KOŁCZYGŁOWY Spółka z o.o. 7 dni temu

Kołczygłowy, gm. Kołczygłowy, Pomorskie

2000 zł

Zakres obowiązków Rozładunek, załadunek towarów, dowóz na stanowiska. Miejsce wykonywania pracy Jezierze. Wykształcenie zasadnicze zawodowe >>

Pełny etat 5 dni temu

Firma Kołaszewski zatrudni technika-operatora centrum tokarskiego CNC DMG Miriseiki EcoTurn 310 /2014r. >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback