Praca Operator Choszczeński, Zachodniopomorskie

1-4 z 4 wyników

USŁUGI LEŚNE JAN CZARNIK  -  Breń, gm. Bierzwnik, Zachodniopomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków obsługa maszyn do obsługi drewna
2 godziny temu
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku  -  Rzecko, gm. Choszczno, Zachodniopomorskie 2080 zł
Zakres obowiązków obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn tartacznych oraz do obróbki drewna (strugarki, frezarki, pilarki, traki, pistolety pnaumatyczne, automatyczna linia do obróbki drewna) Inne wymagania Zał.5
2x3 S.A.  -  Krzęcin, gm. Krzęcin, Zachodniopomorskie
 ...porządek w miejscu pracy Oferujemy: pracę w renomowanej firmie możliwość uzyskania uprawnień na wózek widłowy umowa o pracę Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: @ W tytule wiadomości prosimy wpisać: Magazynier / Operator wózka widłowego
6 dni temu
2x3  -  gm. Krzęcin, Zachodniopomorskie
 ...miejscu pracyOferujemy:pracę w renomowanej firmiemożliwość uzyskania uprawnień na wózek widłowyumowa o pracęZainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@2×3.pl W tytule wiadomości prosimy wpisać: Magazynier / Operator wózka widłowego
5 dni temu