Bądź jednym z pierwszych
zukamy kandydatów na stanowisko: OPERATOR produkcji FORVIA Faurecia FRAMES, WAŁBRZYCH Zakład pracy jest producentem metalowych struktur do siedzeń samochodowych Umowa o prace, pełny etat. Rozpoczęcie pracy od zaraz Stabilne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Praca na wysokości
Nocna zmiana
Praca zmianowa
Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa maszyn i urządzeń produkujących wyroby ceramiczne, dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów, ręczne prace transportowe, raportowanie procesu produkcyjnego, przestrzeganie...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Brygada
Praca fizyczna
System 4-brygadowy
Dwie zmiany
System 2/2

InterKadra Sp. z o.o.

Kamienna Góra, Dolnośląskie
3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0435 Obowiązki: Obsługa koparki, załadunek materiału na samochody, dbanie o powierzony sprzęt, bieżąca konserwacja i drobne naprawy, raportowanie wszelkich usterek oraz awarii, wykonywanie powierzonych zadań, przygotowywanie sprzętu do pracy (Kontrola...
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

20 dni temu

8000 zł

Zakres obowiązków: zgodne ze stanowiskiem Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Mile widziane osoby z doświadczeniem na maszynach firmy Mazak
Praca na pełen etat

CNC METALUX MATEUSZ OWOC MARCIN BAKALARZ SPÓŁKA CYWILNA

Pisarzowice, gm. Kamienna Góra, Dolnośląskie
6 dni temu