Praca Operator Kamiennogórski, Dolnośląskie

1-6 z 6 wyników

Kamienna Góra, Dolnośląskie
OPERATOR KOPARKI Z UPRAWNIENIAMI !!! Mile widziane doświadczenie na sprzęcie !!!
13 dni temu
Hurtownia Materiałów Budowlanych "MAGBUD" Łukasz Kapera  -  Kamienna Góra, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków praca kierowcy wózka jezdniowego
12 dni temu
Stal-Hurt Spółka Cywilna Józef Ptak, Zofia Ptak, Marek Ptak,...  -  Marciszów, Dolnośląskie 2500 zł
Zakres obowiązków praca operatora wypalarek Inne wymagania do przyuczenia
1 dzień temu
Stolarstwo Kazimierz Głąbicki  -  Krzeszów, gm. Kamienna Góra, Dolnośląskie 2500 zł
Zakres obowiązków prace stolarskie Inne wymagania Wymagane wykształcenie zasadniocze zawodowe- stolarz lub lakiernik meblowy, doświadczenie
7 dni temu
Asistnet Work Group  -  Kamienna Góra, Dolnośląskie
Wymagania: - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, - odpowiedzialność, - umiejętność odczytu rysunku technicznego, - skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, - zdolności manualne, - mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji. Oferujemy...
miesiąc temu
operator minikoparki, pracownik robót ziemnych, wymagane prawo jazdy kat. B.
9 godzin temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance