Praca Operator Koniński, Wielkopolskie

1-3 z 3 wyników

kontakt przez PUP  -  Dębówiec, gm. Wilczyn, Wielkopolskie
Zakres obowiązków Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, minimum trzyletnie doświadczenie, znajomość maszyn do czyszczeniaZakres obowiązków: obsługa maszyn czyszczących, naprawa i konserwacja maszyn, czyszczenie korytarzy komunikacyjnych, wiat, hal.Praca: Wielkopolska...
5 dni temu
Biernacki  -  Golina, Wielkopolskie
Stanowisko: Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. zatrudni operatora wózków widłowych.   Opis stanowiska: Praca na magazynie chłodni ( załadunek i wyładunek samochodów) Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie,...
2 miesięcy temu
Komorowo, gm. Kazimierz Biskupi, Wielkopolskie
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą stali oraz produkcją elementów z blach stalowych (konstrukcyjnych, budowlanych, części do maszyn itp.). Poszukujemy: Pomocnika ślusarza/ Ślusarza/ Operatora maszyn CNC / Pracownik Produkcji. Istnieje możliwość przeszkolenia na w/...
13 dni temu