Praca Operator Leszczyński, Wielkopolskie

1-2 z 2 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Pełny etat 3 dni temu

Grotniki, gm. Włoszakowice, Wielkopolskie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Wytwórnia Opakowań Wojciech Kenkel 64-140 Grotniki Zatrudnię dwóch pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego. Praca dwuzmianowa 6:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00 od poniedziałku do piątku. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe. Mile widziane ... >>

Adecco Poland 24 dni temu

jobs.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zadania: -  samodzielna obsługa maszyny wtryskowej - obróbka ręczna wyprodukowanych części Wymagania: - dokładność - odpowiedzialność - chęć i motywacja do pracy do pracy  Oferujemy: - stabilne zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę - kilku dniowe szkolenie... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback