4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa sprzętu do stabilizacji gruntów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Makowie Mazowieckim

Różan, Mazowieckie
27 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

gm. Różan, Mazowieckie
28 dni temu

4242 zł

obsługiwanie maszyn i urządzeń oraz narzędzi do produkcji okien, odbieranie materiałów itp.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

gm. Krasnosielc, Mazowieckie
miesiąc temu
 ...zatrudnieniu na duńskich warunkach? Zaaplikuj na to stanowisko. Jako duńska agencja pracy zapewnimy ci rozwój, dobre warunki pracy i pomoc. Operator CNC tokarek karuzelowe w Danii praca od zaraz. Poszukujemy dla naszego klienta najlepszych pracowników. Pomagamy w kwestii...
Zasugerowane
Praca stała
Praca rotacyjna
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Praca od zaraz
Umowa
System 3/1
Tydzień

ATN Service ApS

Krasnosielc, gm. Krasnosielc, Mazowieckie
11 dni temu