Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator Malborski, Pomorskie

1-6 z 6 wyników

kontakt przez PUP  -  Malbork, Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Obsługa i konserwacja maszyn budowlanych
5 dni temu
kontakt przez PUP  -  Lasowice Wielkie, gm. Malbork, Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Obsługa wózka widłowego (układanie ceglanych płytek na wysokości) Inne wymagania Doświadczenie na podobnym stanowisku
2 godziny temu
TADEUSZ BĄK - ZAKŁAD PRODUKCJI I USŁUG TECHNICZNYCH METO  -  Lisewo Malborskie, gm. Lichnowy, Pomorskie 2500 - 4200 zł
Zakres obowiązków -Obsługa tokarki,-Wynagrodzenie do uzgodnienia,-Kontakt telefoniczny: 55 271-21-06 lub 602-703-875-Kontakt e-mail: meto@meto.com.pl
5 dni temu
Malbork, Pomorskie
Aktualnie na terenie województwa pomorskiego poszukujemy osób chętnych do odbycia płatnego stażu zawodowego z możliwością zatrudnienia. Wymagania: - ukończony 30 rok życia; - status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP; - miejsce zamieszkania powiaty: chojnicki...
10 dni temu
ACTIO-HR  -  Malbork, Pomorskie
Obowiązki: - Produkowanie elementów z drewna oraz aluminium, - Dbanie o zachowanie wysokiej jakości produktów, - Optymalizacja czasu oraz materiałów produkcyjnych. Wymagania: - Wykształcenie zawodowe, - Doświadczenie w pracy produkcyjnej, - Zdolność pracy w zespole,...
11 dni temu
Gemalto Sp. z o.o.  -  Nowy Staw, Pomorskie
Obowiązki: pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie posiadającej klientów w ponad 180 krajach umowę o pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy wypłatę wynagrodzenia na czas oprócz wynagrodzenia zasadniczego premię produkcyjną szkolenia ...
12 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance