Praca Operator Nowotarski, Małopolskie

1-5 z 5 wyników

MKM Kruszywa Sp. z o.o.  -  Nowa Biała, gm. Nowy Targ, Małopolskie 3000 zł
Zakres obowiązków Załadunek materiałów kamiennych, inne prace wynikające z potrzeb zakładu
15 dni temu
Kosek & Kosek  -  Nowy Targ, Małopolskie
Opis stanowiska: – produkcja elementów w krótkich i średnich seriach na podstawie rysunku technicznego, – programowanie oraz ustawianie obrabiarek sterowanych numerycznie (tokarki: MAZAK), – odpowiedni dobór parametrów skrawania wybranych narzędzi, – uzbrajanie obrabiarki...
Jooble aplikowanie miesiąc temu
Rabka-Zdrój, Małopolskie
Jesteśmy średniej wielkości producentem pantofli i wyrobów regionalnych. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko operatora maszyny haftującej. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Czy to oferta jest dla Ciebie? Tak, ponieważ: Oferujemy umowę...
12 dni temu
P.H.U. EURO-TRANS SP. Z O.O.  -  Rabka-Zdrój, Małopolskie
P.H.U. EURO TRANS Spółka z o.o. - zatrudni operatorów Pomp do betonu Praca na terenie Rabki Zapewniamy zakwaterowanie Kontakt: Rabka Zdrój 508-098-960 ****@*****.***
4 dni temu
Nowy Targ, Małopolskie
Przedsiębiorstwo Budowlane zatrudni pracowników budowlanych w zawodzie: murarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy, malarz, operator koparko-ładowarki
4 dni temu