Praca Operator Włochy, Warszawa

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

Pełny etat 9 dni temu

Włochy, Warszawa

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Praca jako Operator lasera. Cięcie metalu. Lokalizacja: warszawskie Włochy ul. MUSZKIETERÓW praca 3 zmianowa. Stawka: 14-16 zl/h netto Doświadczenie mile widziane. Zapraszam do przesyłania Cv. >>

Pełny etat 3 dni temu

Magazynier - operator wózków Miejsce pracy: Janki - zapewniamy bezpłatny bus pracowniczy z pętli tramwajowej na al. Krakowskiej - dojazd zajmuje 10 min.! Zakres obowiązków: - kompletacja zamówień - obsługa wózka widłowego - zlecone prace magazynowe Oczekiwania...  >>

miesiąc temu

Asistnet Work Group   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków: ~Praca w strefie wysokiego składowania Oczekujemy: ~Uprawnienia na wózki widłowe elektryczne - wymagane ~Duża motywacją do pracy ~Umiejętność pracy w zespole ~Gotowość do pracy w trybie zmianowym (dwie zmiany 6-14, 14-22) Oferujemy: ~Elastyczne... >>

Pełny etat 4 dni temu

 ...znajomość oprogramowania Photoshop, Ilustrator oraz Acrobat w stopniu biegłym, znajomość środowiska Mac OS. 3 lata pracy na stanowisku Operator DTP. Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną oferty zawierającej CV >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback