Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator Zambrowski, Podlaskie

1-6 z 6 wyników

Krzysztof Jędrejek Roboty Ziemne  -  Mężenin, gm. Rutki, Podlaskie 2600 zł
Zakres obowiązków obsługa ładowarki kołowej Inne wymagania - staż pracy w zawodzie mile widziany
10 dni temu
kontakt przez PUP  -  Zambrów, Podlaskie 997,40 zł
Zakres obowiązków zapoznanie się z obsługą baz danych firmy,poznanie metod tworzenia baz danych
1 dzień temu
kontakt przez PUP  -  Zambrów, Podlaskie 2000 zł
Zakres obowiązków zapoznanie się z obsługą baz danych firmy; poznanie metod tworzeniabaz danych; wyszukiwanie informacji gospodarczych w internecie, prasielokalnej i ogólnopolskiej oraz racjonalne ich klasyfikowanie; obróbkazdobytych informacji w programach graficznych...
10 dni temu
Klaver  -  Zambrów, Podlaskie
Obowiązki: - obsługa i praca na giętarce Wymagania: - doświadczenie w pracy na giętarce - mile widziane doświadczenie na maszynach Trumpf - znajomość języka angielskiego- dobra - mile widziane prawo jazdy Oferujemy: - stawka godzinowa 12,60 € brutto...
14 dni temu
Zakres obowiązków pomoc pod kierunkiem opiekuna przy pracach mechanicznych.
AGRO-SRERWIS DS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  -  Zambrów, Podlaskie
Jesteśmy głównym importerem wozów paszowych włoskiej firmy ITALMIX. W swojej ofercie posiadamy unikalną gamę wozów paszowych i ścielarek wszelkich typów i rodzajów. Oferta obejmuje wozy przyczepiane jak i samobieżne, pionowe i poziome, do obsługi gospodarstw rodzinnych ...
11 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance