Nasze wymagania Uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe kategoria III do 20 Mg Uprawnienia UDT dla operatora wózka widłowego będą dodatkowym atutem Aktualne orzeczenie psychologiczne Doświadczenie w obszarze produkcji / mile widziane doświadczenie w branży...
Zasugerowane
Umowa

FCC Polska Sp. z o.o.

Nowy Targ, Małopolskie
16 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace przy produkcji Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY "SIKORA" S.C. MARIA SIK...

Rzeszotary, gm. Świątniki Górne, Małopolskie
7 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: obsługa koparki gąsienicowej lub kołowej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Uprawnienia na koparki. Miejsce wykonywania pracy: Zakopane, Myślenice, Nowy Targ
Praca na pełen etat

STANISŁAW POTOCZAK, PHU POTOCZAK

Skawa, gm. Raba Wyżna, Małopolskie
20 dni temu
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko   Lokalizacja: Wieliczka, woj. małopolskie Wymiar: pełen etat Oferujemy : współpracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14...
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Praca fizyczna
Praca w dni powszednie

Workhouse4you Sp. z o.o.

Świątniki Górne, Małopolskie
16 dni temu