Praca Operator gm. Żuromin, Mazowieckie

1-3 z 3 wyników

Wizbud Sp. z o.o.  -  Żuromin, Mazowieckie
Obowiązki: Wykonywanie wszelkich robót wiążących się z operowaniem koparką dwudrogową przy robotach torowych, okołotorowych, oraz drogowych w obrębie przejazdów kolejowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: Zakończony kurs na koparki dwudrogowe, ...
miesiąc temu
DawBrux  -  Żuromin, Mazowieckie
Witam, Zatrudnię operatora koparko-ładowarki z uprawnieniami!!! Wymagania : - uprawnienia na koparko-ładowarkę - prawa jazdy kat. B - doświadczenie - brak nałogów Oferuję : - dobrą atmosferę - pewną i stabilną pracę - dobre zarobki - umowę o pracę/zlecenie do...
3 dni temu
Biella Szydlowiec Sp. z o.o.  -  Żuromin, Mazowieckie
Obowiązki: ustawianie maszyn i urządzeń na kolejne warianty produkcyjne nadzór nad produkcją na danej maszynie drobne naprawy, przeglądy i konserwacje Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze, preferowane średnie techniczne mile widziane doświadczenie w...
2 dni temu