Praca Operator gm. Alwernia, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

ORIANA WRÓBEL Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa "WRÓBEL"  -  Grojec, gm. Alwernia, Małopolskie 3200 zł
Zakres obowiązków Pracownik produkcyjny przy produkcji stolarki budowlanej. Inne wymagania Wykształcenie średnie, doświadczenie przy produkcji stolarki budowlanej - aluminiowej, przeciwpożarowej, PCV - 3 lata, umiejętność czytania listy cięć jak i również znajomość...
1 dzień temu
Alwernia, Małopolskie
PRACA NA PRODUKCJI - Chełmek OFERUJEMY UMOWĘ O PRACĘ ! OPIS STANOWISKA : Prace produkcyjne, montaż elementów metalowych, praca według przekazanej instrukcji stanowiskowej. NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE: • Gotowość do pracy w systemie zmianowym; • Zdolności manualne...
10 dni temu
klient GoWork.pl  -  Alwernia, Małopolskie
Obowiązki: Obsługa maszyn sterowanych numerycznie, Nadzór nad prawidłową pracą maszyny, Kontrola jakości wykonywanych detali, Praca z rysunkiem technicznym, Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie. Wymagania: Wykształcenie...
11 dni temu