Praca Operator gm. Brzeszcze, Małopolskie

1-5 z 5 wyników

Brzeszcze, Małopolskie
Przyjmiemy do pracy kobiety na stanowisko Operator Maszyn Introligatorskich. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Praca w systemie 3 zmianowym. CV można dostarczyć osobiście lub wysłać mailowo. Adres firmy: SPIRALLO ul. Daszyńskiego 55 32-620 Brzeszcze
2 dni temu
"Ekoform" Sp. z o. o.  -  Brzeszcze, Małopolskie
Firma "Ekoform" Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: operator maszyn CNC Miejscem pracy byłby zakład zlokalizowany w Jawiszowicach Zadaniem nowo zatrudnionego pracownika będzie obsługa obrabiarek CNC
5 dni temu
"EKOFORM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  -  Brzeszcze, Małopolskie 2500 zł
Zakres obowiązków • sprawdzenie jakości półproduktu po poprzedniej operacji, a przed rozpoczęciem obróbki (wymiary, kąty)• właściwe zamocowanie i ustawienie materiału do obróbki• właściwy dobór narzędzi i parametrów skrawania• kontrola wymiarów po wykonaniu operacji ...
4 dni temu
Firma PROREST poszukuje Operatora obrabiarek CNC (frezowanie) Zadania: -Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (frezarki, tokarki) -Odczytywanie danych z rysunków technicznych. -Obsługa urządzeń pomiarowych. -Wykonywanie detali jednostkowych. -Nadzór nad przebiegiem...
11 dni temu
POLBAU  -  Brzeszcze, Małopolskie
Obowiązki: ~wykształcenie bez znaczenia, ~mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie jest to warunek konieczny), ~warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie zaświadczenia z PUP, KRUS lub z obecnego zakładu pracy o fakcie zatrudnienia. Wymagania: ~wynagrodzenie 14...
miesiąc temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance