Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Halinów, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Halinów, Mazowieckie
Duża firma budowlana zatrudni na stanowiskach: - operatora koparki - operatora równiarki - operatora koparko-ładowarki Umowa o pracę Proszę kontaktować się telefonicznie z Panem Markiem
9 dni temu
Usługi Transportowo Dźwigowe Stanisław Tomczyk  -  Halinów, Mazowieckie
Obowiązki: wysokie wynagrodzenie, ciągłość zatrudnienia, prace w stabilnej firmie, nowoczesny i zadbany sprzęt możliwość zakwaterowania 500m od bazy w mieszkaniu praca na dźwigu samojezdnym od 30 do 250 ton pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie...
3 dni temu
Zatrudnię do pracy na wtryskarkach i wydmuchiwarkach
5 dni temu
Okuniew, gm. Halinów, Mazowieckie
HEAVY to prężnie rozwijająca się na rynku firma zajmująca się sprzedażą części zamiennych i serwisem maszyn budowlanych. Poszukujemy osoby na stanowisko: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH Oczekiwania: *minimum dwuletnie doświadczenie w mechanice, hydraulice i elektryce...
7 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance