Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Krynica-Zdrój, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

POLBAU  -  Krynica-Zdrój, Małopolskie
Obowiązki: ~wykształcenie bez znaczenia, ~mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie jest to warunek konieczny), ~warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie zaświadczenia z PUP, KRUS lub z obecnego zakładu pracy o fakcie zatrudnienia. Wymagania: ~wynagrodzenie 14...
miesiąc temu
Krynica-Zdrój, Małopolskie
Stała praca na umowę w Krynicy Zdroju jako Pracownik ogólnobudowlany-operator koparki gąsienicowej,lub kierowca wywrotki.Atrakcyjne warunki i wynagridzenie,mozliwosc noclegu. Warunkiem wstępnej weryfikacji przesłanie CV .
3 dni temu
stała praca w Krynicy Zdroj przy budowie ,remontach również jako operator sprzętu budowlanegego, Oczkujemy na przesłanie CV mozliwosc noclegu,Poszukujemy pracowników na stałę nie sezonowo.wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i kwalifikacji .
3 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance