4242 zł

Zakres obowiązków: czynności związane z produkcją bagażników Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Intensive Work Sp. z o.o.

Huta Szklana, gm. Krzyż Wielkopolski, Wielkopolskie
1 dzień temu

25,25 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: -montaż wyrobu na podstawie instrukcji, -praca z narzędziami, -realizacja procesu produkcyjnego, -pakowanie bagażników Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Czarnkowie

18 godzin temu
 ...Operator / Pracownik produkcji Miejsce pracy: Huta Szklana (pow. czarnkowsko-trzcianecki) Twój zakres obowiązków kompleksowa praca w dziale montażu praca produkcyjna obsługa maszyn związanych z montażem Nasze wymagania zdolności manualne dyspozycyjność...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Brygada
Praca w dni powszednie
Weekendowy system

Adecco Poland Sp. z o.o.

6 dni temu
Dla jednego z naszych stałych klientów poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Operatora. Szczegóły: obsługa suwnicy kierowanie kadzią podczas wlewania żeliwa przygotowanie materiałów do obróbki chemicznej (obróbka ciekłego żeliwa...
Zasugerowane
Umowa
Praca fizyczna
Praca zmianowa
Nocna zmiana

GRUPA CONTRAIN

Krzyż Wielkopolski, Wielkopolskie
6 dni temu