Praca Operator gm. Międzyrzecz, Lubuskie

1-6 z 6 wyników

SINUS POLSKA Spółka z o.o.  -  Międzyrzecz, Lubuskie 2800 zł
Zakres obowiązków Obsługa maszyny do gięcia blach
18 godzin temu
Zakład Produkcyjno Usługowy Kazimierz Jońca Sp. z o.o.  -  Międzyrzecz, Lubuskie 2000 zł
Zakres obowiązków operator wózka widłowego
10 dni temu
P.P.H.U. "NIEWIADOMSKI" W. Niewiadomski  -  Międzyrzecz, Lubuskie
Zakres obowiązków obsługa koparki i ładowarki, obsługa koparki jednonaczyniowej Inne wymagania Prawo jazdy i uprawnienia operatora koparki
11 dni temu
B.R.B. Tworzywa Sztuczne  -  Międzyrzecz, Lubuskie 2500 zł
Zakres obowiązków Obsługa maszyn do produkcji siatki z drutu lin i kabli Inne wymagania Staż pracy 1 rok
3 dni temu
Międzyrzecz, Lubuskie
Zakład Produkcyjno - Usługowy poszukuje operatorów wózka widłowego. Charakterystyka: - produkcja rur i kształtek preizolowanych - forma zatrudnienia - umowa o pracę - miejsce wykonywania - Międzyrzecz - wynagrodzenie- stawka godz. + premia Wymagania: - wykształcenie...
12 dni temu
Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Międzyrzecz, woj. lubuskie Opis stanowiska: • rozładunek i załadunek dostarczonych towarów, • dokonywanie kontroli ilościowej i jakościowej...
8 dni temu