Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Nekla, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

Alligator Polska Sp. z o.o.  -  Nekla, Wielkopolskie 2000 zł
Zakres obowiązków obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki) - praca na selekcji Inne wymagania Wymagania: umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
12 dni temu
Abmetal  -  Nekla, Wielkopolskie 17 zł
Zakres obowiązków obsługa pras , maszyn CNC , obrabiarek ;wynagrodz. 17 zł brutto/godz, 14 zł netto/ godz. Inne wymagania mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
1 dzień temu
Work Service S.A.  -  Nekla, Wielkopolskie 2800 - 3000 zł
Lokalizacja: Nekla koło Poznania, Stanowisko: operator maszyn produkcyjnych, Stawka: 17 zł brutto/ godz. Czas pracy: poniedziałek - piątek , II zmiany, Zatrudnienie: umowa o pracę tymczasową, Praca od 15.05 !
23 godziny temu
POLBAU  -  Nekla, Wielkopolskie
Obowiązki: ~wykształcenie bez znaczenia, ~mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie jest to warunek konieczny), ~warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie zaświadczenia z PUP, KRUS lub z obecnego zakładu pracy o fakcie zatrudnienia. Wymagania: ~wynagrodzenie 14...
miesiąc temu
Nekla, Wielkopolskie
Zakład Robót Wielobranżowych Kubiaczyk Kokoszki 25, 62-330 Nekla Zatrudni osoby na stanowisku: *Operator koparki/koparko-ładowarki *Operator rozkładarki mas bitumicznych Gwarantujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem...

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance