Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Nowogrodziec, Dolnośląskie

1-3 z 3 wyników

Nowogrodziec, Dolnośląskie
Witam Poszukuje chętnych ludzi do pracy przy budowie kanalizacji mile widziane doświadczenie. Praca w miejscowości Nowogrodziec. Polecam 604
3 dni temu
HR WORK POLSKA  -  Nowogrodziec, Dolnośląskie
 ...certyfikatu 12274) - Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego Klienta branża Automotive zleceniobiorców/pracowników na stanowisko: - OPERATOR DZIAŁU MONTAŻU Praca na podstawie umowy o pracę tymczasową. Miejsce wykonania zlecenia: Wykroty Data rozpoczęcia pracy: od zaraz...
miesiąc temu
Weber-Hydraulik  -  Wykroty, Dolnośląskie
Opis stanowiska: ~uzbrajanie i obsługa maszyn CNC ~kontrola gotowych elementów Wymagania: ~wyksztalcenie techniczne ~znajomość rysunku technicznego ~mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu Siemens 840D ~gotowość do pracy zmianowej Oferujemy: ~miejsce...
Jooble aplikowanie miesiąc temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance