Praca Operator gm. Ostroróg, Wielkopolskie

1-3 z 3 wyników

Szczepankowo, gm. Ostroróg, Wielkopolskie
Firma MJM Molak Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Operator Walca drogowego Wymagania: - Ogólna wiedza o robotach ziemnych i drogowych - Uprawnienia na walce drogowe - Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora walca, - Dyspozycyjność...
7 dni temu
Opis stanowiska: - pakowanie produktów wg ustalonych wzorów - obsługa urządzeń pakujących - praca w systemie dwuzmianowym Wymagania: - mile widziane doświadczenie pracy w zespole produkcyjnym - dokładność, skrupulatność, staranność - dyspozycyjność Oferujemy...
4 dni temu
Firma HEDO zajmująca się pracami brukarskimi , rozbiórkowymi, drenarskimi i wykopami ziemnymi poszukuje kandydata na stanowisko: operator koparki KOŁOWEJ. Idealnym kandydatem będzie osoba z doświadczeniem na stanowisku operatora, pracowita, rzetelna. Oferujemy atrakcyjne...
15 dni temu