Praca Operator gm. Przedbórz, Łódzkie

1-3 z 3 wyników

LAVORO Sp. z o.o.  -  Przedbórz, Łódzkie
Oferujemy umowę o pracę oraz premię na stanowisko OPERATOR MASZYN Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, dobry wzrok i sprawność manualna obu rąk. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności...
5 dni temu
Gi Group Sp. z o.o.  -  Przedbórz, Łódzkie
ZADANIA: rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokacje magazynowe sporządzanie dokumentacji magazynowej dowożenie komponentów na linie produkcyjne WYMAGANIA: Chęci do pracy Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy Komunikatywność i umiejętność...
miesiąc temu
Lavoro Sp z o.o.  -  Przedbórz, Łódzkie
Lavoro Sp. z o.o. zatrudni w Radomsku osoby na stanowisku: MONTER WIĄZEK - Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności -Dobry wzrok - Sprawność manualna Oferujemy : - Umowę o pracę - Stabilność zatrudnienia - Opiekę koordynatora Osoby zainteresowane...
2 dni temu