Praca Operator gm. Przysucha, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Przysucha, Mazowieckie 15 zł / stawka godzinowa
Firma branży budowlanej , poszukuje osób na stanowisko: - brukarz - pomocnik brukarza -operator koparki -operator ładowarki -kierowca kat C Wymagania: -Sumienność -Chęć do pracy -Dyspozycyjność Firma gwarantuje: -umowę o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie...
7 dni temu
Usługi Transportowo Dźwigowe Stanisław Tomczyk  -  Przysucha, Mazowieckie
Obowiązki: wysokie wynagrodzenie, ciągłość zatrudnienia, prace w stabilnej firmie, nowoczesny i zadbany sprzęt możliwość zakwaterowania 500m od bazy w mieszkaniu praca na dźwigu samojezdnym od 30 do 250 ton pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie...
1 dzień temu
Przysucha, Mazowieckie
Zatrudnimy Operatorów Wózków Widłowych do pracy w magazynie w okolicach Przysuchy. Cały etat, umowa o pracę, możliwość dorobienia większej ilości godzin. Wymagane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych. PRACA OD ZARAZ !!! tel. ( 486
Hortex Spółka z o.o. Oddział Zakład Przetwórstwa Owocowo War...  -  Skrzyńsko, gm. Przysucha, Mazowieckie 2600 zł
Zakres obowiązków prace konserwacyjne maszyn i urządzeń mechanicznych
12 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance