Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Pszczółki, Pomorskie

1-4 z 4 wyników

Grupa Progres Sp. z o.o.  -  Pszczółki, Pomorskie
Obowiązki: pełna obsługa linii produkcyjnej, montaż płytek, wiązek kabli i modułów elektronicznych, strojenie modułów elektronicznych, nadzór nad jakością produktu. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, zdolności manualne, umiejętność obsługi komputera...
1 dzień temu
Skowarcz, gm. Pszczółki, Pomorskie
Zatrudnię Operatora Koparko - Ładowarki JCB 3CX. Wymagania: - aktualne uprawnienia operatora koparko - ładowarki, - doświadczenie na stanowisku operatora koparko-ładowarki, - prawo jazdy kat. B - zaangażowanie w pracy, Umowa o pracę, praca na pełny etat. ...
7 dni temu
Gemalto Sp. z o.o.  -  Pszczółki, Pomorskie
Obowiązki: pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie posiadającej klientów w ponad 180 krajach umowę o pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy wypłatę wynagrodzenia na czas oprócz wynagrodzenia zasadniczego premię produkcyjną szkolenia ...
13 dni temu
Różyny, gm. Pszczółki, Pomorskie
Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier – Operator Wózka Widłowego GŁÓWNE ZADANIA: Obsługa wózka widłowego; Rozładunek, załadunek towaru; Prace magazynowe; Dbałość o powierzony towar; Miejsce pracy: Różyny
21 godzin temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance