Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Stęszew, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Grupa Progres  -  Stęszew, Wielkopolskie
Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należą: ~prace produkcyjne ~obsługa maszyn produkcyjnych ~szycie na maszynie ~prace fizyczne Od kandydatów oczekujemy: ~dyspozycyjności ~chęci do pracy ~zaangażowania Nasz Klient oferuje: ~umowę o pracę tymczasową...
17 dni temu
Stęszew, Wielkopolskie
Firma budowlana zatrudni operatora koparko-ładowarki i koparki. Wymagane uprawnienia i doświadczenie.
2 dni temu
POLBAU  -  Stęszew, Wielkopolskie
Obowiązki: ~wykształcenie bez znaczenia, ~mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie jest to warunek konieczny), ~warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie zaświadczenia z PUP, KRUS lub z obecnego zakładu pracy o fakcie zatrudnienia. Wymagania: ~wynagrodzenie 14...
miesiąc temu
Sas Sp. z o.o. na polskim rynku działa nieprzerwanie od 1994r. Nasza firma zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości produktów dla przemysłu meblowego i budowlanego. Pod tym pojęciem znajdują się takie elementy jak: obrzeża meblowe, płyty i fronty meblowe, blaty robocze...
1 dzień temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance