Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Sztum, Pomorskie

1-3 z 3 wyników

Sztum, Pomorskie
Poszukujemy na stanowisko: Operator montażu ręcznego Miejsce pracy: Kwidzyn Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, zdolności manualne, gotowość do pracy zmianowej. Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, pracę w przyjaznym środowisku, oferta dotyczy...
8 dni temu
Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy FILA  -  Sztum, Pomorskie
WYMAGANIA:- doświadczenie na powyższym stanowisku- wykształcenie min. zawodowe- dyspozycyjność do pracy zmianowej- odpowiedzialność, sumienność MIEJSCE PRACY: SztumOFERUJEMY:Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. Osoby zainteresowane...
22 godziny temu
Gemalto Sp. z o.o.  -  Sztum, Pomorskie
Obowiązki: pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie posiadającej klientów w ponad 180 krajach umowę o pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy wypłatę wynagrodzenia na czas oprócz wynagrodzenia zasadniczego premię produkcyjną szkolenia ...
17 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance