Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Wałcz, Zachodniopomorskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Wałcz, Zachodniopomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków operator maszyn
6 dni temu
Wałcz, Zachodniopomorskie
W związku z dynamicznym rozwojem Firma MGN w Wałczu poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator maszyn konfekcyjnych (TTR, przewijarki konfekcyjne) Wymagania : - wykształcenie minimum zawodowe, - mile widziane doświadczenie na stanowisku operator lub mechanik...
3 dni temu
Firma Energopol - Szczecin S.A. zatrudni pracowników na stanowisko: Operator ładowarki teleskopowej Miejsce pracy: Wałcz, woj. zachodniopomorskie Wymagania: - posiadanie uprawnień wydanych przez UDT do obsługi ładowarki teleskopowej I WJO - minimum roczne doświadczenie...
9 dni temu
Firma Albatros Aluminium Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjne: pakowacz, operator maszyn, pomocnik korektora. Praca w systemie trzyzmianowym na umowę o pracę. Wynagrodzenie uzależnione od stanowiska i posiadanych umiejętności.
4 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance