Praca Operator gm. Ząbki, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Ząbki, Mazowieckie
Poszukuję operatora koparki z doświadczeniem. Praca w branży złomowej. Oferuję umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
3 dni temu
Usługi Transportowo Dźwigowe Stanisław Tomczyk  -  Ząbki, Mazowieckie
Obowiązki: wysokie wynagrodzenie, ciągłość zatrudnienia, prace w stabilnej firmie, nowoczesny i zadbany sprzęt możliwość zakwaterowania 500m od bazy w mieszkaniu praca na dźwigu samojezdnym od 30 do 250 ton pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie...
5 dni temu
Wizbud Sp. z o.o.  -  Ząbki, Mazowieckie
Obowiązki: Wykonywanie wszelkich robót wiążących się z operowaniem koparką dwudrogową przy robotach torowych, okołotorowych, oraz drogowych w obrębie przejazdów kolejowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: Zakończony kurs na koparki dwudrogowe, ...
miesiąc temu
MAKRO Cash and Carry Polska S.A.  -  Ząbki, Mazowieckie
DOŁĄCZ DO NAS NA STANOWISKO Jesteś gotowy do pracy z Klientem? Jesteś gotowy do pracy fizycznej? Jesteś gotowy do pracy w różnych godzinach i dniach tygodnia? Jesteś gotowy do nauki?