Średnia wypłata: zł4480 /miesięcznie

Więcej statystyk

4500 zł

Zakres obowiązków: wg. stanowiska obsługa prasy krawędziowej Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym. Wymagane doświadczenie. Zakres obowiązków: - obsługa prasy ...
Praca na pełen etat

Miejski Urząd Pracy Kielce

Zagnańsk, Świętokrzyskie
18 godzin temu

28 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Wg zawodu. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagania; Uprawnienia na wózek widłowy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

P.B.U.H. "ELBUD" ELŻBIETA KAŁUŻNA Miejski Urząd Pracy Kielce

8 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0803 Obowiązki: Wg zawodu. Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Wymagania; Uprawnienia na wózek widłowy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Miejsce pracy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

25 dni temu