Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Zambrów, Podlaskie

1-3 z 3 wyników

kontakt przez PUP  -  Zambrów, Podlaskie 997,40 zł
Zakres obowiązków poznanie metod tworzenia baz danych,wyszukiwanie iformacji gospodarczych w internecie
1 dzień temu
kontakt przez PUP  -  Zambrów, Podlaskie 2000 zł
Zakres obowiązków zapoznanie się z obsługą baz danych firmy; poznanie metod tworzeniabaz danych; wyszukiwanie informacji gospodarczych w internecie, prasielokalnej i ogólnopolskiej oraz racjonalne ich klasyfikowanie; obróbkazdobytych informacji w programach graficznych...
13 dni temu
Klaver  -  Zambrów, Podlaskie
Obowiązki: - obsługa i praca na giętarce Wymagania: - doświadczenie w pracy na giętarce - mile widziane doświadczenie na maszynach Trumpf - znajomość języka angielskiego- dobra - mile widziane prawo jazdy Oferujemy: - stawka godzinowa 12,60 € brutto...
16 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance