ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Inne wymagania: - wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub - wykształcenie wyższe...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonnie

Przysucha, Mazowieckie
6 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zapewnienie opieki osobom niepełnosprawnym podczas dowozu na zajęcia terapeutyczne do PŚDS w Żurominie oraz podczas pobytu w PŚDS Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żurominie

Żuromin, Mazowieckie
12 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Poziom wykształcenia- niewymagane. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: ...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

BFB sp. z o.o.

5 dni temu