5400 zł

Zakres obowiązków: opieka osób starszych i niepełnosprawnych, pielegnacja chorych i opieka medyczna Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Opiekun medyczny* Zawód: Opiekun medyczny*
Praca na pełen etat

Dom Pomocy Społecznej

Zakopane, Małopolskie
15 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Zawody: Opiekun medyczny* (wymagany staż - lata: 1) Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

miesiąc temu
 ...naszym kandydayom atrakcyjną pracę. Arcon Personalservice GmbH przeprowadzi Cię skutecznie przez etat wejścia na niemiecki rynek pracy. Opiekun w j. Polskim zatroszczy się o wszystko. Ślusarz za granica Obowiązki Obsługa maszyn ślusarskich Praca na...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Nemiecka umowa o pracę

Arcon Personalservice GmbH

4 dni temu