...pakiet benefitów! Szukasz pracy, która ma SENS? Pracując razem z nami weźmiesz udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej! Świetna atmosfera w pracy jest dla nas niezwykle ważna! U nas poznasz ciekawych ludzi pełnych...
Zasugerowane
Ciekawy zawód
Praca fizyczna
Podróż służbowa
Praca w dni powszednie
Weekendowy system

Audiofon

Lidzbark, Warmińsko-Mazurskie
10 dni temu
Firma ARMA ,lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownika dozoru Miejsce wykonywania pracy : Lidzbark koło Działdowa Opis stanowiska: - praca na obiekcie w ruchu ciągłym, Wymagania: - orzeczenie o niepełnosprawności...
Praca na pełen etat
Umowa
Nocna zmiana

ARMA

2 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: - prowadzenie różnych form terapii zajęciowej dla osób starszych, - mobilizowanie i motywowanie pacjentów do aktywności, - zapewnienie opieki powierzonym pacjentom. (Miejsce pracy:Wawrowo- Klub Seniora) Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Lidzbark

Wawrowo, gm. Lidzbark, Warmińsko-Mazurskie
2 miesięcy temu