Średnia wypłata: zł3840 /miesięcznie

Więcej statystyk

MJ CARE zatrudni opiekunki i opiekunów osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz gotowości do wyjazdu. Oferujemy legalne zatrudnienie, zarobki adekwatne do wykonywanej pracy oraz...
Zasugerowane
Własną działalnością
Podróż służbowa
Umowa zlecenie

MJ Care

Kowary, Dolnośląskie
11 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Obsługa interesantów, realizacja ustawy o pomocy społecznej, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych, kompletowanie dokumentów niezbędnych do wydania decyzji administracyjnej, obsługa programu TT-Pomoc, praca socjlana Wykształcenie: wyższe (w ...
Praca na pełen etat

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Kamienna Góra, Dolnośląskie
2 miesięcy temu

8186,53 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie badań pacjenta oraz udzielanie porad lekarskich. Wydawanie zleceń lekarskich. Samodzielne stosowanie metod diagnostycznych i leczniczych. Prowadzenie historii choroby i innej dokumentacji medycznej. Udzielanie informacji o stanie zdrowia...
Praca na pełen etat
Praca na dyżurze

Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.

4300 zł

Zakres obowiązków: Opieka nad osobą starszą i niepełnosprawną. Pomoc w czynnościach samoobsługi dnia codziennego. Realizacja indywidualnego planu wsparcia. Współpraca w zespole Opiekuńczo - terapeutycznym Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Dom Pomocy Społecznej w Kowarach

18 godzin temu