Praca Opiekunka Tomaszowski, Lubelskie

1-6 z 6 wyników

Tomaszów Lubelski, Lubelskie
 ...Potrzebna opiekunka na 3-4 tygodnie we w drugiej połowie września i pierwszej połowie października. Potrzebna opieka całodobowa z zakwaterowaniem. Osoba jest kobietą, ma 69 lat, jest bardzo pogodna i samodzielna. Jednak lubi bardzo dużo chodzić. Opieka potrzebna podczas...
3 dni temu
gm. Jarczów, Lubelskie
Poszukuję opiekunki do dziecka
11 dni temu
Zatrudnie do pracy przy zbiorze truskawki zbior na akort 2,50 koszyk bez szypulki z szypulka 2 zł Praca od zaraz Zapraszam Tranzport z TL i powrot Wiecej info pod numerem telefonu
11 dni temu
INVENT Sp. z o.o.  -  Tomaszów Lubelski, Lubelskie
Obowiązki: Chcesz dobrze zarobić? Podszkolić swój język? W czasie wolnym pozwiedzać Niemcy? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! ???? Wymagania: Osoba ze znajomością języka niemieckiego Oferujemy: Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać...
4 dni temu
Opieka pielęgniarska, rehabilitacja nad osoba po operacji stawu biodrowego a jenoczasnie chorej na Alzheimera.
26 dni temu
gm. Tarnawatka, Lubelskie
Osoba chodząca z problemami neurologicznymi, sprzątanie robienie zakupw kilka razy w tygodniu(w miarę potrzeb). Robienie posiłkw
miesiąc temu