Praca Opiekunka gm. Sochaczew, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Sochaczew, Mazowieckie
Poszukuje opiekunki dla 9 miesięcznej coreczki
10 dni temu
Firma Gwarant  -  Sochaczew, Mazowieckie
Firma "Gwarant" - Tomczyk sp.j. zatrudni osoby do pracy w charakterze opiekuna osób starszych, chorych na terenie Gminy Sochaczew. Oferujemy: Praca w elastycznych godzinach, dobre warunki zatrudnienia Wynagrodzenie: 13 złotych brutto za godzinę. Kontakt: tel. 692 937...
4 dni temu
Sochaczew, Mazowieckie 13 zł / stawka godzinowa
Firma zatrudni osoby do pracy w charakterze opiekuna osoby starszej na terenie Gminy Sochaczew. Obowiązki opiekuna polegają na wsparciu seniora w codziennych czynnościach życiowych, takich jak przygotowanie posiłków, utrzymanie czystości i higieny ciała, zakupy. Wynagrodzenie...
9 dni temu
Jani Care Sp. z o. o. Sp. komandytowa  -  Sochaczew, Mazowieckie
Obowiązki: -opieka nad podopiecznym tj. przygotowywanie posiłków, pomoc przy toalecie, ubieraniu się, podawanie leków itp. -spędzanie czasu z podopiecznym -dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego Wymagania: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -doświadczenie...
2 dni temu