Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Opiekunka gm. Sulechów, Lubuskie

1-5 z 5 wyników

Jani Care Sp. z o. o. Sp. komandytowa  -  Sulechów, Lubuskie
Obowiązki: - opieka nad podopiecznym tj. przygotowywanie posiłków, pomoc przy toalecie, ubieraniu się, podawanie leków itp. - spędzanie czasu z podopiecznym - dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie...
24 dni temu
Sulechów, Lubuskie
Poszukuje osoby do zajęcia się starszym panem (85lat).Głwnym zadaniem będzie podawanie jedzenia,przewijanie i oglne spędzanie czasu z Starszym Panem.Pan jest osobą leżącą.Opiekunka potrzebna kilka dni w tygodniu zazwyczaj po 8 godzin gdy rodzina idzie rano do pracy.
11 dni temu
Firma System Sp.j. właściciel sklepów AS poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisko sprzedawcy. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat) -możliwość rozwoju zawodowego i awansu -zatrudnienie od zaraz -atrakcyjny pakiet socjalny : ubezpieczenie...
4 dni temu
Zatrudnię dekarza - blacharza lub osobę z podstawową wiedzą do zakładu blacharsko-dekarskiego. Mile widziane osoby z Sulechowa i bliskich okolic. Umowa o pracę. Telefon: 601
5 dni temu
Praca od połowy maja dla Pań jak również dla Panów, noclegi i przejazdy opłaca pracodawca, kwota w tytule ogłoszenia na rękę, wymagana znajomość komunikatywna języka niemieckiego!!! Warunki pracy: - Płacimy do 5500pln netto/na rękę - System pracy 3/1 tzn. : trzy tygodnie...
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance